Pakume erinevat tüüpi massaaže: klassikalist, spordi- ja ravimassaaži. Igal pakutaval massaažiliigil on erinev eesmärk ja tulemus.

 

KLASSIKALINE MASSAAŽ

Parim viis lõõgastumiseks. Kehapingete vähendamine aitab hästi maandada nii vaimseid kui ka füüsilisi pingeid. Massaaži tugevus on pehme ja rahustav. Soovitame kui Sul esineb kaebusi alljärgnevast loetelust:

– Verevarustuse probleemid jäsemetes

– Tähelepanuhäired

– Kõrge stressitase igapäevaelus

– Uneprobleemid

– Üleväsimus

 

 

SPORDIMASSAAŽ

Igal tippsportlasel on oma massöör. Inimene, kes tunneb sportlase spordiala spetsiifikat ja kitsaskohti. Meie massöörid keskenduvad igale kliendile sarnase pühendumusega, et saavutatav tulemus oleks maksimaalselt kasulik.  Selle massaažistiili põhieesmärk on pakkuda lihastele füüsilisest  koormusest tekkinud pingetest kiiremat ja tõhusamat taastumist. Sobib hästi tervisesporti harrastavatele inimestele, kes soovivad paremat taastumist rasketest treeningutest ja kergemat enesetunnet uuteks pingutusteks. Olenevalt harrastatavast spordialast pööratakse tähelepanu erinevatele lihasgruppidele. Põhirõhk on suunatud parema verevarustuse saavutamiseks sügavuti suuremates lihasgruppides. KUS VERI SEAL ELU!

Sobib Sulle kui:
– Oled igapäevaselt seotud füüsilise liikumisega

– Harrastad tervisesporti

– Oled hädas jäsemete krampidega või väsimusega

– Tahad kogeda oma lihastes värskust ja kergust

 

RAVIMASSAAŽ

Kui Teie keha annab endast märku valuga, siis tasub küsida just seda massaaži.

Siin on suunatud kogu tähelepanu Teie tervise parendamisele. Koostöös patsiendiga otsitakse üles probleemi algpõhjus ja taastatakse keha endine korrapära.

Ravimassaažis kasutatakse uusimaid massaažitehnikaid ja vajadusel ka abivahenditena vaakumkuppe, Gua Sha teraapiat, fastsiaalsete müofastsiate vabastamise tehnikaid. Valu on seejuures märguandjaks, et midagi on valesti. Kogu raviprotsess toimub patsiendi probleeme arvestavalt.

Sobib, kui Teile teeb muret:

– Seljavaevused või -valu

– Kaela kangus või valu

– Puusa või jäsemete valu/jäikus

– Peavalud